Tel.: +421 948 960 969

RealSoft WEB Web s inzerátmi nehnuteľností zo systému RealSoft!
Web do 24 hodín Vytvorte si portfólio inzerátov s webom už do 24 hodín!
qr2 popis2
obr 6 domcek v noci
obr 7 okno kvety
QR5 cinska zahrada
obr. Q 4
obr. Q 4 interier hnede kresla, zlte lampy, starozitne

O nás

         Sme realitnou kanceláriou, ktorá poskytuje profesionálne služby v oblasti sprostredkovania predaja, kúpy, prenájmu a nájmu bytov, domov a pozemkov.

Po dohode so záujemcom pripravíme všetky kroky potrebné pre úspešné naplnenie predstáv zájemcu. Zabezpečíme marketingovú prípravu nehnuteľnosti na jej ponúknutie, či už na predaj alebo prenájom, vykonáme ohliadky so záujemcami o kúpu alebo nájom ponúkanej nehnuteľnosti a poskytneme kompletný právny servis potrebný na prevod vlastníckeho práva k nehnuteľnosti resp. prenechania nehnuteľnosti do nájmu.

Pokiaľ má záujemca v úmysle nehnuteľnosť kúpiť alebo si ju prenajať dôsledne s ním prekonzultujeme jeho predstavy a potreby a ponúkneme len nehnuteľnosti, ktoré týmto predstavám zodpovedajú.

Naša realitná kancelária spolupracuje s architektom, ktorý v oblasti exteriérového a interiérového dizajnu úspešne pôsobí už niekoľko rokov a je pripravený pomôcťvám vyriešiť  napr. problém s dispozíciou bytu, či domu alebo realizovať vaše predstavy o vylepšení kupovanej nehnuteľnosti.

Riadime sa zásadou profesionality a zodpovednosti.

Budeme radi, ak sa na nás obrátite a my vám pomôžeme našimi skúsenosťami z oblasti realít.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2